top of page

Showdans från 11 år termin 1,90 min lektioner

ons 12 mars

|

DansLola

Vill du dansa som en stjärna? Show dans är den ultimata dans träningen för dig som vill testa flera stilar och utvecklas både tekniskt och i ditt uttryck. Här får du chansen att dyka in i en mix av: ✨ Jazz, disco, street, musikal och musikvideos – allt i ett!

Showdans från 11 år termin 1,90 min lektioner
Showdans från 11 år termin 1,90 min lektioner

Tid och plats

6 fler datum

12 mars 2025 19:15 – 20:45

DansLola, Ullvileden 1, 73136 Köping

Om evenemanget

Perfekt för dig som vill ha variation, energi och kreativitet i din dans. Oavsett om du är nybörjare eller van dansare, kommer du att växa som artist och ha riktigt kul på vägen. Välkommen till en dynamisk 55-minuters danslektion! 💥


För att få ut det mesta av lektionen krävs grundläggande idrottsliga förkunskaper. Kom klädd i en dansdräkt och dansskor med tunn, mjuk sula, eller välj rörelse vänliga kläder och gympaskor om du föredrar det. Behöver du dansskor? Kolla gärna in vår web shop för att hitta rätt utrustning!


Anmäl dig idag och gör dig redo att inta scenen!


Vi ser fram emot att se dig på dansgolvet – varmt välkommen!

Biljetter

  • Termin 1

    Termin 1 vecka 3-11, 8 ggr, 1120 kr sportlov vecka 9-

    1 144,00 kr
    Skatt: moms inkluderad
  • Prova på

    Prova på 1458kr per person gäller endast efter betalning av biljett.

    148,00 kr
    Skatt: moms inkluderad

Totalt

0,00 kr

Dela detta evenemang

bottom of page